Retail park Topoľčany nově součástí nemovitostního fondu ZDR Public

Nákupem retail parku Topoľčany v celkové hodnotě 10,7 milionů EUR jsme posílili svou pozici na Slovensku a rozšířili portfolio fondu Public na 23 nemovitostí. 

Na pronajímatelné ploše o velikosti téměř 9 000 m² provozuje své prodejní jednotky pestrá škála nájemců. Mezi největší z nich patří potravinářský řetězec Billa a dánský řetězec JYSK. Doplňují je INTERSPORT, PLANEO Elektro, GATE, dm drogerie, diskontní prodejny Pepco, KiK a další. Složení nájemců retail parku Topoľčany odpovídá strategii fondu Public, orientované převážně na regionální retail parky se silným zastoupením segmentu potravin a diskontu.

Tomáš Hozlár, ředitel akvizic skupiny ZDR, k nákupu dodává: „Tato akvizice posiluje naši pozici v regionu a přináší do našeho portfolia další atraktivní nemovitost s vysokou hodnotou. Navíc již nyní zaznamenáváme zvýšenou poptávku nájemců po dalších obchodních jednotkách, a proto začínáme jednání o možnostech rozšíření retail parku o novou navazující etapu." 

Nákup Retail parku Topoľčany posiluje postavení fondu ZDR Public na trhu a navazuje na strategii skupiny, která je zaměřená na investování do kvalitních nemovitostí s bonitními nájemci a dlouhodobými smlouvami.  


Zajímají vás další novinky z fungování našich fondů? V sekci Aktuality najdete vždy čerstvé informace. Přečíst si můžete například článek o výsledcích fondů FKI a Public za rok 2022 nebo o tom, proč se naše konzervativní strategie dlouhodobě vyplácí.  
Retail park Topol`čany – vchod do prodejny Billa
Retail park Topolčany celkový pohled
Retail park Topolčany celkový pohled z jiného úhlu