Galerija Bakar

Kukuljanovo 362, 51223, Kukuljanovo

Galerija Bakar v chorvatské Rijece je s pronajímatelnou plochou 30 579 m² a 550 parkovacími místy nejen jedním z našich největších retail parků, ale zároveň také největším retail parkem v okolí chorvatské Rijeky. Jedná se o první etapu zbrusu nové obchodní zóny, dostavěné a otevřené během dubna 2023. Nachází se v rychle se rozvíjející komerční zóně Kukuljanovo–Bakar, která vznikla na původním regionálním brown fieldu. 

Galerija Bakar je vybudována podle nejnovějších standardů v typickém konceptu retail parku, kde má každý nájemce přímý samostatný vchod z rozlehlého parkoviště. K hlavním nájemcům patří Interspar, Harvey Norman, JYSK, Tedi, Bipa, Müller, Deichmann, Takko, ZOO City a Hervis.  

Projekt byl vybudován rakouskou developerskou skupinou MID-Bau na pozemku o celkové velikosti 70 tisíc metrů. V roce 2024 bude dobudována druhá etapa retail parku, ve které vznikne dalších 11 tisíc metrů pronajímatelné plochy. Po dokončení a otevření se i druhá etapa stane součástí nemovitostního portfolia ZDR.  

FKI

FOND

30 579 m2

PRONAJÍMATELNÁ PLOCHA


2023

ROK DOKONČENÍ

2023

V MAJETKU FONDU

Významní nájemci

Inter SPAR

Inter SPAR

Harvey Norman

Harvey Norman

Müller

Müller

JYSK

JYSK

TEDi

TEDi

KiK Textil

KiK Textil

Hervis

Hervis

Takko

Takko

Bipa

Bipa

Deichmann

Deichmann