Podpořte ZDR Investments ve finálovém hlasování Ceny veřejnosti v soutěži Zlatá koruna

Velmi vám děkujeme za to, že jste v prvním kole nominovali nemovitostní fondy ZDR Investments SICAV a.s. na Cenu veřejnosti v rámci oborové soutěže Zlatá koruna.

Soutěž Zlatá koruna oceňuje nejlepší finanční produkty na českém trhu nepřetržitě od roku 2003 a nyní se koná již 18. ročník.

I díky vám se náš fond FKI dostal na shortlist mezi TOP 20 finalistů, kteří se utkají ve finálovém hlasování o Cenu veřejnosti. Považujeme to za velký úspěch a moc za váš hlas děkujeme!
Do půlnoci 24. dubna 2020 běží veřejné finálové online hlasování, které rozhodne o TOP 3 vítězích v kategorii Cena veřejnosti v letošním ročníku soutěže Zlatá koruna. 
Bude nám ctí, pokud nemovitostním fondům ZDR Investments SICAV a.s. vyjádříte v hlasování ještě jednou vaši podporu. Pomůžete tak zvýšit naše šance dostat se mezi TOP 3 finalisty.

Hlasování je snadné a zabere vám jen pár sekund. Navíc se hlasováním můžete zařadit do soutěže o věcnou cenu. 

Finále hlasování Cena veřejnosti v soutěži Zlatá koruna naleznete zde: http://www.zlatakoruna.info/soutez/2020/verejnost2

Ze seznamu dvaceti finalistů vyberete ZDR Investmenst SICAV a.s. (produkty jsou řazeny abecedně, tj. ZDR Investments je v seznamu úplně dole). Odešlete svůj hlas :-)

Děkujeme za vaší důvěru a váš hlas do soutěže!