ZDR Facility 
management

Zajišťujeme komplexní 
správu nemovitostí

Nákupem nemovitosti to u nás nekončí. Jsme partnery více než 280 nájemců v 5 zemích Evropy. Kromě komfortních prostor poskytujeme také širokou škálu služeb souvisejících s provozem a správou nemovitostí i majetku. Od plánování rozpočtů, přes nájemní smlouvy až po každodenní řešení provozu. 

Všechny nemovitosti našeho investičního portfolia aktivně spravujeme - v České republice máme vlastní tým, zatímco v zahraničí se spoléháme na naše roky ověřené spolupracovníky. Každý nájemce tak přesně ví, na koho se může se svými potřebami obrátit. 

68

POČET NEMOVITOSTÍ

532

POČET NÁJEMNÍCH SMLUV

327

tis.m²

PRONAJÍMATELNÁ PLOCHA

6

EVROPSKÝCH ZEMÍ

14,3

mld. Kč

HODNOTA NEMOVITOSTÍ

Těžíme ze zkušeností napříč celým realitním sektorem

Díky vlastnímu facility managementu máme jistotu, že jsou naše nemovitosti spravovány na vysoké úrovni. To přispívá k větší spokojenosti nájemců, k lepšímu zhodnocení nemovitostí,
a v konečném důsledku i k vyššímu výnosu pro investory. Zkušenosti jsme sbírali roky napříč celým realitním sektorem. Dokážeme se stejně kvalitně postarat o retail parky, administrativní budovy, výrobní prostory i industriální projekty. 

Vlastní facility management má řadu výhod. Pro nás i naše klienty

Symbol pro správu nemovitostí

Budovy spravujeme na velmi vysoké úrovni 

Náš tým se stará o všechny aspekty správy nemovitostí. Dohlížíme na to, aby naše budovy splňovaly všechny předpisy a požadavky. Vytváříme provozní plány a rozpočty, sepisujeme nájemní smlouvy, vyřizujeme pojistné události
a udržujeme venkovní prostory – od zeleně až po reklamní plochy.  

Připravujeme nemovitosti pro nové nájemce, řešíme potřebné stavební úpravy, včetně odpadového hospodářství. Jsme napojeni na pult centralizované ochrany. Provádíme pravidelné revize a kontroly provozuschopnosti budov, servisní prohlídky. Zajišťujeme stavební inženýring, a to včetně kompletního remodelingu prodejen na klíč. 

Symbol pro snižování nákladů

Snižujeme náklady

Nemovitosti pravidelně udržujeme, máme efektivní energetický management a propracovanou ESG strategii. Díky tomu snižujeme dopady na životní prostředí
a zvyšujeme efektivitu provozu. Náklady na provoz a údržbu optimalizujeme tak, abychom spolu s významnými úsporami navyšovali také hodnotu portfolia. 

K úspoře nákladů dochází i tím, že sdílíme služby pro naše nájemce. V rámci servisních smluv vysoutěžíme nejlepší ceny pro pravidelnou údržbu zařízení včetně dálkového monitorování technologií. Tyto služby se pak využívají pro celkovou péči o nemovitosti, ne pouze pro jednotlivé prodejny. Na trhu se pohybujeme už řadu let, takže máme kromě znalostí také potřebné kontakty a víme, kam se obrátit pro specifické služby. 

Symbol pro spokojenost

Naši nájemci jsou spokojení 

Zajišťujeme stabilní a kvalitní provoz nemovitostí. Díky tomu se mohou naši nájemci soustředit na to, co je pro ně podstatné – na svoji práci. Na požadavky reagujeme rychle a bez odkladu řešíme i drobné potíže. 

Ať už jde o opravu nefunkční technologie, vypořádání pojistných událostí, správu smluv nebo úpravy pozemků, vždy jsme k dispozici. S nájemci spolupracujeme dlouhodobě a osobně, takže členy našeho týmu běžně znají i pracovníci přímo na prodejně. 

Kontaktujte nás

Vladimír Voska, šéf oddělení facility managementu

+420 602 704 244

vladimir.voska@zdrfacility.cz

Vladimír Voska

Head of Facility Management

Ondřej Šára je facility managerem

+420 725 720 964

ondrej.sara@zdrfacility.cz

Ondřej Šára

Portfolio Facility Manager

Radim Hejda je facility managerem

+420 702 181 660

radim.hejda@zdrfacility.cz

Radim Hejda

Portfolio Facility Manager

Portfolio nemovitostí

Industrial Vráble

Industrial Vráble

JYSK Vrchlabí

JYSK Vrchlabí

Retail park Slovenj Gradec

Retail park Slovenj Gradec

Retail park Prevalje

Retail park Prevalje

Retail park Ravne

Retail park Ravne

Retail park Kunratice

Retail park Kunratice

Galerija Bakar

Galerija Bakar

Retail park Topoľčany

Retail park Topoľčany

Zájímá vás víc? Kontaktujte nás

Dispečink po 17:00
+420 607 609 610

Adresa
ZDR Facility Management s.r.o.
Jungmannova 750/34
110 00 Praha 1

IČO: 457 87 590, DIČ: CZ45787590, datová schránka: zwg2dtd