PLANEO elektro Mariánské Lázně

Plzeňská 893, 35301 Mariánské Lázně - Úšovice, Česko

Prodejna Planeo Elektro Mariánské Lázně se nachází v ulici Plzeňská nedaleko centra města Mariánské Lázně. Disponuje celkovou pronajímatelnou plochou 1 740m² a v její beprostřední blízkosti se nachází prodejna skandiávského nábytku JYSK, která rovněž patří do našeho fondu.

Public

FOND

1 740 m2

PRONAJÍMATELNÁ PLOCHA


2018

ROK DOKONČENÍ

2018

V MAJETKU FONDU

Planeo elektro je specialista na prodej domácích elektrospotřebičů, spotřební elektroniky a výpočetní techniky. Je součástí skupiny FAST, která už od roku 1992 zajišťuje velkoobchodní prodej a servis širokého portfolia značkových výrobků v oblasti spotřební elektroniky, domácích elektrospotřebičů, hudebních nástrojů, telekomunikační techniky, kancelářské techniky, hodinářského zboží, dárkových a propagačních předmětů. Společnost distribuuje několik desítek národních a mezinárodních značek, které zaujímají vedoucí nebo přední pozice na trhu. U více než dvaceti z nich je FAST přímým a výhradním dovozcem pro ČR a SR. Celkové tržby společností ve skupině FAST přesahují 10 miliard Kč.

Otevření tohoto obchodního centra proběhlo dne 26.07.2018. Celková pronajímatelná plocha zde dosáhla na 1.740 m², přičemž se jedná o dvě zcela samostatné budovy.

Významní nájemci

Planeo elektro

Planeo elektro