PENNY Tachov

Panenská 2181, 347 01 Tachov, Česko

Tachov má přibližně 13 tisíc obyvatel a leží na západě Plzeňského kraje vzdálen jen 11 km od německé hranice. Nemovitost disponuje dlouholetými nájemními smlouvami a je alokována na prvotřídním místě v rámci obce Tachov. Na ploše 1 805 m² zde sídlí pobočky prodejen potravin Penny a ZEMAN maso-uzeniny, a.s.

FKI

FOND

1 805 m2

PRONAJÍMATELNÁ PLOCHA


2011

ROK DOKONČENÍ

2018

V MAJETKU FONDU

Obchodní centrum v Tachově bylo otevřeno na konci roku 2011 a nachází se v centru města v ulici Panenská. Hlavními nájemci jsou potravinářský řetězec Penny Market a společnost ZEMAN maso-uzeniny, a.s. Společnost Penny Market s.r.o. je dceřinou společností mezinárodního obchodního řetězce REWE, který je jednou z největších světových obchodních společností.

V České republice je více než 350 prodejen Penny Market. Společnost ZEMAN maso-uzeniny, a. s. je specializovaná síť maloobchodních prodejen, která aktuálně provozuje více než 115 prodejen téměř po celé České republice a dále expanduje.

Součástí tohoto obchodního centra je i samostatný dům služeb, kde své služby nabízí např. zdravotní pojišťovna, květinářství nebo cukrárna.

Celková pronajímatelná plocha tohoto areálu je 1.805 m², kapacita parkoviště je 61 míst.

Významní nájemci

Penny Market

Penny Market