Umíme zhodnotit váš kapitál

50

NEMOVITOSTÍ

9,1 mld. Kč

HODNOTA NEMOVITOSTÍ

8,38 %

ZHODNOCENÍ FKI 12M

6,69 %

ZHODNOCENÍ PUBLIC 12M

Vyhledáváme atraktivní investiční příležitosti


Investiční fondy ZDR Investments investují finanční prostředky svých zakladatelů a dalších investorů, získaných z úpisů investičních akcií. Investujeme do prémiových nemovitostí v České republice , na Slovensku, v Rakousku, v Chorvatsku a Německu. 

Naše fondy


Vývoj výnosů fondů


Víme, co děláme


Nemovitosti

Nemovitosti do fondů vybíráme pouze na základě provedených důkladných due diligence.

Diversifikace

Kombinujeme druhy nemovitostí v portfoliu, a chráníme se tak před výkyvy v hospodářském cyklu.

Zkušenosti

Za 25 let v aktivním developmentu zrealizovali zakladatelé fondu více než 35 projektů.

Portfolio
nemovitostí

Aktuální portfolio fondů ZDR Investments  je tvořeno výnosovými nemovitostmi situovanými na území České republiky, Slovenska, Rakouska, Chorvatska a Německa. Obsazenost nemovitostí nájemci je téměř 100%. V nejbližší době budou dokončeny další akvizice retailových parků diskontního typu a dalších komerčních objektů, které jsou nyní ve finální fázi developmentu zakladatelů, popř. o nich fond vyjednává se třetími osobami. 

Aktuálně


7. března 2022

Informace k aktuálnímu dění na Ukrajině

Vzhledem k pokračujícímu válečnému konfliktu na Ukrajině si vás dovolujeme informovat o možných dopadech na investice do nemovitostních fondů skupiny ZDR Investments.

25. února 2022

Nová akvizice míří do Běchovic
 

Novým přírůstkem do portfolia fondu kvalifikovaných investorů skupiny ZDR Investments je výrobní areál v Praze-Běchovicích. Dlouhodobým nájemcem na celkové pronajímatelné ploše 1659 m² je...

14. února 2022

Nemovitostní fondy ZDR Investments dosáhly za rok 2021 historicky...

Výkonnost fondu kvalifikovaných investorů ZDR Investments SICAV a.s. dosáhla za rok 2021 v investiční třídě A (růstové akcie v CZK) hodnoty 8,38 %. Již čtvrtým rokem po sobě fond...