Portfolio

Nemovitosti v majetku fondu

Aktuální portfolio aktiv ZDR Investments SICAV je tvořeno níže uvedenými nemovitostmi. Obsazenost nemovitostí nájemci je 100 %. V nejbližší době budou dokončeny další akvizice jak prvotřídních nákupních center, tak i retailových parků a dalších komerčních objektů, které jsou nyní ve finální fázi developmentu zakladatelů, popř. o nich fond vyjednává se třetími osobami. 

Retail park Jičín

Retail park Jičín

Retail park v osadě Robousy má celkem 1,8 tis. m² pronajímatelné plochy. Hlavními nájemci jsou společnosti JYSK a HECHT. Projekt byl vybudován sesterskou developerskou skupinou TRAXIAL.

PENNY Tachov

PENNY Tachov

Tachov má přibližně 13 tisíc obyvatel a leží na západě Plzeňského kraje vzdálen jen 11 km od německé hranice. Nemovitost disponuje dlouholetými nájemními smlouvami a je alokována na prvotřídním místě v rámci obce Tachov. Na ploše 1 805 m² zde sídlí pobočky prodejen potravin Penny a ZEMAN maso-uzeniny, a.s.

PENNY Votice

PENNY Votice

Objekt je alokován na prvotřídním místě v rámci obce Votice ve Středočeském kraji. Nemovitost disponuje dlouholetými nájemními smlouvami a na ploše 1 223 m² zde sídlí pobočky prodejen potravin Penny a ZEMAN maso-uzeniny, a.s.

Logistic park Plzeň

Logistic park Plzeň

Areál strategicky umístěný na okraji Plzně v blízkosti dálnice D5 čítá téměř sedm tisíc metrů čtverečních a je aktuálně využíván společnostmi jako United Parcel Service, Schenker, MEA Metal Applications, TaeguTec či Xtek Europe, které jsou významnými hráči působícími na poli kovoobrábění či spedice.

 PLANEO elektro Mariánské Lázně

PLANEO elektro Mariánské Lázně

Prodejna Planeo Elektro Mariánské Lázně se nachází v ulici Plzeňská nedaleko centra města Mariánské Lázně. Disponuje celkovou pronajímatelnou plochou 1 740m² a v její beprostřední blízkosti se nachází prodejna skandiávského nábytku JYSK, která rovněž patří do našeho fondu.

JYSK Mariánské Lázně

JYSK Mariánské Lázně

Tento projekt z dílny developerské skupiny Traxial Group se nachází v ulici Plzeňská v Mariánských Lázních vedle naší další prodejny Planeo Elektro. Prodejna JYSK disponuje 1 740 m² pronajímatelné plochy.

 JYSK Poděbrady

JYSK Poděbrady

Prodejna nábytku v Poděbradech byla otevřena v prosinci roku 2017 a nachází se na vysoce frekventovaném místě v ulici Bílkova. Hlavním nájemcem je mezinárodní maloobchodní řetězec JYSK.

Retail park Tanvald

Retail park Tanvald

Retail park Tanvald se nachází na břehu řeky Kamenice v bezprostřední blízkosti prodejny potravin Lidl a BILLA. Město Tanvald leží v Libereckém kraji jen 13km od města Jablonec nad Nisou. Žije zde 6 000 obyvatel.

 KiK Třemošná

KiK Třemošná

Prodejna diskontního textilu KiK se nachází v obci Třemošná devět kilometrů severně od Plzně. V její beprostřední blízkosti sídlí prodejna potravin Lidl.

Retail park Frýdek-Místek

Retail park Frýdek-Místek

Nemovitost se nachází v zavedené komerční lokalitě ve Frýdku-Místku. Objekt má 5 340 m² pronajímatelné plochy, která je dlouhodobě pronajata řetězcům ACTION, HECHT, Sierra Sport, DATART, PEPCO, dm drogerie, Super Zoo,a několika dalším menším nájemcům, jejichž sortiment či služby doplňují nabídku pro zákazníky.

KiK Nové Zámky

KiK Nové Zámky

Tento objekt leží v hlavní retailové zóně města Nové Zámky v Nitranském kraji na Slovensku a má 729 m² pronajímatelné plochy na pozemku o velikosti 1 132 m². Obchodní jednotka je v provozu od roku 2008 a nájemcem je německý řetězec KiK-Textilien.

NORDICA OFFICE Ostrava

NORDICA OFFICE Ostrava

Kancelářská budova NORDICA OFFICE Ostrava se nachází v centru města Ostrava v ulici Českobratrská, disponuje 12 tis. m² pronajímatelné plochy a 130 parkovacími místy. 

NORDICA OFFICE Ostrava navrhlo podle skandinávských trendů, charakterizujících respekt vůči životnímu prostředí a přírodě švédské architektonické studio Tengbomarkitekter, které vede ostravský rodák Ivan Krejčí. Na návrhu se podílela také architektonická kancelář Qarta Architektura a architekti David Wittassek a Jiří Řezák. Projekt byl realizován společností Skanska Property Czech Republic a dokončen v roce 2009. Administrativní budova NORDICA OFFICE, finalista soutěže Stavba roku 2009, získala jako první administrativní centrum v ČR certifikaci GREEN BUILDING od evropské komise za úsporu energie o 30 % vyšší než stanovují české normy.

Retail park Ostrava-Dubina

Retail park Ostrava-Dubina

Obchodní centrum se nachází v městské části Ostrava-Dubina v ulici Horní, disponuje 3 126 m² pronajímatelné plochy a nabízí 86 parkovacích míst. Součástí centra je celkem 7 obchodních jednotek.

 NORMA Kaznějov

NORMA Kaznějov

Tento objekt se nachází v obci Kaznějov, v okrese Plzeň-sever, disponuje 1 448 m² pronajímatelné plochy a nabízí 57 parkovacích míst.  Součástí prodejny je další obchodní jednotka. Kaznějov je menší obec, kde žije 3 100 obyvatel a je zde velká spádová oblast.

JYSK Rakovník

JYSK Rakovník

Tato nemovitost se nachází v Rakovníku, na jižním kraji města při ulici Plzeňská. Jedná se o samostatně stojící prodejnu JYSK, v bezprostředním sousedství hypermarketu ALBERT. Prodejna disponuje 1 150 m² pronajímatelné plochy.

PENNY Nýřany

PENNY Nýřany

Penny Nýřany s přílehlým řeznictvím se nachází v centru města Nýřany, v okrese Plzeň-sever. Nájemci na celkové pronajímatelné ploše 1 035 m² jsou německý diskontní řetězec PENNY a ZEMAN maso-uzeniny. V zavedené prodejně společnost Penny Market s.r.o. opakovaně prodloužila nájemní smlouvu.

Objekty ve výstavbě a přípravě

Vlastním developmentem chystáme pro období 2019/2020 další projekty v hodnotě cca 3 mld. Kč.  V rámci developerské divize Traxial Group se nachází řada projektů již ve fázi výstavby, popř. mají již veškerá nutná povolení a jejich výstavba tedy bude zahájena v nejbližší době. Do majetku fondu budou převáděny vždy až řádně dokončené a kompletně pronajaté. 

Retail park Jičín

Retail park Jičín

Retail park v osadě Robousy má celkem 1,8 tis. m² pronajímatelné plochy. Hlavními nájemci jsou společnosti JYSK a HECHT. Projekt byl vybudován sesterskou developerskou skupinou TRAXIAL.

Regionální rozložení

Ve vlastnictví fondu

V realizaci nebo přípravě